Wszystkie akcesoria są przygotowane przez Novitus i jako oryginalne najlepiej pasują do kasy Soleo Lan E. Zawsze używaj oryginalnych akcesoriów co zapewni wieloletnią bezproblemową pracę kasy fiskalnej.
Szuflada do kasy Soleo LAN E model EC-350 pasywna Szuflada do kasy Soleo LAN E model EC-350 pasywna
Podłącz szufladę do kasy aby otwierała się wtedy, kiedy wystawiasz paragon i kończysz sprzedaż. Chowaj bezpiecznie przyjmowane pieniądze w bilonie lub banknotach oraz talony i potwierdzenia płatności kartami kredytowymi. Ta szuflada idealnie współpracuje z kasę Soleo Lan E. Wymiary szuflady: szerokość: 350mm, wysokość: 104 mm, głębokość: 405 mm. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Zabezpieczenie (zamknięcie) szuflady kluczykiem (2 szt. w komplecie). Kolor grafit.

Szuflada do kasy Soleo LAN E model EC-350 aktywna Szuflada do kasy Soleo LAN E model EC-350 aktywna
Szuflada aktywna posiada dokładnie tę samą funkcjonalność co wyżej opisana szuflada pasywna. Otwiera się automatycznie na zakończenie paragonu i służy do bezpiecznego przechowywania środków płatniczych: monet, banknotów, bonów oraz potwierdzeń płatności kartą kredytową. Szuflada posiada własne zasilanie i również idealnie współpracuje z kasą Soleo Lan E. Wymiary szuflady: szerokość: 350mm, wysokość: 104 mm, głębokość: 405 mm. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Zabezpieczenie (zamknięcie) szuflady kluczykiem (2 szt. w komplecie). Kolor grafit.

Szuflada Soleo LAN E typu Flip-Top Szuflada Soleo LAN E typu Flip-Top
Szuflada Soleo LAN E typu Flip-Top
Szuflada typu Flip-Top to szuflada otwierana do góry. Wymiary zewnętrzne szuflady to 460/100/170 [mm]. Posiada kluczyk otwierający szufladę lub blokujący ją przed otwarciem z urządzenia fiskalnego. Wewnątrz szuflady kaseta na pieniądze z możliwością wyjmowania z obudowy. Posiada 8 pojemników na bilon oraz 6 przegród na banknoty.

Karta mikroSD Novitus Karta mikroSD Novitus
Karta mikroSD Novitus
Specjalnie wyselekcjonowana i przetestowana karta microSD do pracy w urządzeniach fiskalnych Novitus. Stosowanie ich gwarantuje poprawną prace kasy fiskalnej. Zgodnie z przepisami w kasie można stosować tylko karty wskazane przez producenta kasy.

Moduł komunikacji radiowej Bluetooth RJ45 8/8 Moduł komunikacji radiowej Bluetooth RJ45 8/8
Zewnętrzny moduł komunikacji radiowej bluetooth podłączany do kasy fiskalnej za pomocą złącza RS232 (wtyk RJ45 8/8 - duży) zapewniający dwustronną komunikację bezprzewodową pomiędzy urządzeniem fiskalnym, a komputerem (PC, PDA, laptopem). Moduł zasilany jest napięciem +5V ze złącza kasy Soleo LAN E.

Rolka papieru termicznego z nadrukiem Novitus Rolka papieru termicznego z nadrukiem Novitus
Od jakości zakupionego papieru zależy, jak długo wydrukowane paragony i raporty będą czytelne. Zawsze kupuj papier z certyfikatem potwierdzającym dopuszczenie go do stosowania w urządzeniach fiskalnych a wydruki z kasy przechowuj w określonych przez producenta papieru warunkach. Do kasy należy używać papieru o szerokości 57 mm i długości rolki do 30 metrów.

Kabel połączeniowy kasa-waga Novitus G-300 i G-310 Kabel połączeniowy kasa-waga Novitus G-300 i G-310
Pracując z wagą elektroniczną podłącz ją do kasy za pomocą przewodu komunikacyjnego i jednym klawiszem odczytuj zważoną ilość do kasy. Znacznie usprawni to prowadzenie sprzedaży i wyeliminuje pomyłki powstające przy ręcznym przepisywaniu ilości z wagi do kasy

Kabel połączeniowy kasa RJ45 - komputer DB9F 1.8 mb. Kabel połączeniowy kasa RJ45 - komputer DB9F 1.8 mb.
Współpraca z komputerem zmienia samodzielną kasę w system sprzedaży. Pozwala na programowanie danych do kasy oraz odbieranie informacji o obrotach towarów, kasjerów, działów. Pozwala systemowi komputerowemu na tworzenie ogromnej ilości dokładnych statystyk sprzedaży, osiąganych zysków oraz wiedzy, które towary są najbardziej dochodowe a na które można robić promocje, których stan magazynowy jest wystarczający a które należy zamówić. Przewód kasa RJ45-komputer DB9F służy do połączenia kasy z komputerem po tradycyjnym złączu komunikacji szeregowej RS232